Dziś jest  19.12.2018   zegar 05:59   Imieniny: Dariusza, Urbana
Logowanie/rejestracjaBaza firmTablica ogłoszeńGalerie zdjęć
Nagłówek strony
Jesteś tutaj: strona główna
Kontrast Rozmiar tekstu A-AA+
epuap  sekap  BIP  Wersja czeska  Wersja niemiecka  Wersja angielska 
Władze Gminy
powrót   drukuj

Rada Gminy VIII kadencji

Rada Gminy Gorzyce VIII kadencji

 

Piotr Wawrzyczny

Przewodniczący Rady Gminy

Dyżur przewodniczącego odbywa się w każdy poniedziałek,

w godzinach 16.00 - 17.00 w UG w Gorzycach, pokój nr 31.

 

Daniel Kurasz

I Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Krzysztof Małek

II Wiceprzewodniczący Rady Gminy

________________________________________________________

Pełny skład Rady Gminy Gorzyce. VIII Kadencja 2018 - 2023

Izabela Borecka

tel. 502 859 380; iborecka@gorzyce.pl

 

 

Dominika Burkiewicz-Dzumyk

tel. 784 780 393; dburkiewicz@gorzyce.pl

 

Eugeniusz Katryniok

tel. 791 534 864; ekatryniok@gorzyce.pl

 

Katarzyna Koczwara

tel. 504 252 318; kkoczwara@gorzyce.pl

 

 

 Daniel Kurasz

tel. 600 043 814; dkurasz@gorzyce.pl

 

Beata Lemańska

tel. 693 722 135; blemanska@gorzycce.pl

 

Alicja Lenczyk

tel. 607 129 203; alenczyk@gorzyce.pl

 

Piotr Lubszczyk

tel. 665 469 620; plubszczyk@gorzyce.pl

 

Rafał Maciuga

tel. 667 332 463; rmaciuga@gorzyce.pl

 

Krzysztof Małek

tel. 882  045 787; kmalek@gorzyce.pl

 

Michał Menżyk

tel. 501 424 879; mmenzyk@gorzyce.pl

 

Młynarczyk Beata

tel. 691 929 221; bmlynarczyk@gorzyce.pl

 

Krzysztof Paloc

tel. 666 059 807; kpaloc@gorzyce.pl

 

Magdalena Sieńko

tel. 600 951 431; msienko@gorzyce.pl

 

Dominika Styrnol

tel. 506 597 085; dstyrnol@gorzyce.pl

 

Urszula Wachtarczyk

tel. 605 031 893; uwachtarczyk@gorzyce.pl

 

Piotr Wawrzyczny

tel. 601 879 005; pwawrzyczny@gorzyce.pl

 

Monika Zając

tel. 663 522 563; mzajac@gorzyce.pl

 

Stanisław Zbroja

tel. 502 181 763; szbroja@gorzyce.pl

 

Piotr Zimny

tel. 603 700 498; pzimny@gorzyce.pl

 

Alicja Zuch

tel. 695 309 303; azuch@gorzyce.pl

 

Kadencja 2018 - 2023

Rejestr uchwał, Wyniki głosowań

 
 


drukuj
powrót  Strona główna  do góry
Kontakt z urzędem
Urząd Gminy w Gorzycach
ul. Kościelna 15
44-350 Gorzyce

Tel./fax: (32) 45 13 056
e-mail: gorzyce@gorzyce.pl

Godziny urzędowania:
Pn: 7.30-17.00,
Wt-Cz: 7.30-15.30,
Pt: 7:30-14:00
Zobacz numery telefonów Urzędu Gminy telefony urzędu gminy
Plan gminy Gorzyce Nautica - kryta pływalnia Film o gminie Wykonanie Dziennik ustaw E-kartki Wyszukiwany zwrot
Kalendarium wydarzeń
Poprzedni miesiąc
grudzień 2018
Następny miesiąc
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pokaż wydarzenia w okresie:



zamknij
Istotna informacja: ta strona wykorzystuje pliki cookies

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.
FB