Dziś jest  24.03.2019   zegar 16:21   Imieniny: Marka, Gabriela
Logowanie/rejestracjaBaza firmTablica ogłoszeńGalerie zdjęć
Nagłówek strony
Jesteś tutaj: strona główna / Aktualności
Kontrast Rozmiar tekstu A-AA+
epuap  sekap  BIP  Wersja czeska  Wersja niemiecka  Wersja angielska 
Aktualności
"Piękna wieś województwa śląskiego" - sukces strony www.rogow.pl
26.09.2011
W dniu 22 września po raz dziesiąty sołtysi województwa śląskiego spotkali się, by omówić aktualne problemy związane z rozwojem rolnictwa i aktywizacją środowisk wiejskich.

Jednym z głównych punktów uroczystości było wręczenie nagród marszałka w konkursie „Piękna wieś województwa śląskiego". Jak już wcześniej informowaliśmy, w tegorocznym konkursie nasza gmina zdobyła II miejsce w kategorii na najlepszą stronę internetową - www.rogow.pl.

Przedstawiciele naszej gminy - przewodniczacy Rady Gminy Krzysztof Małek, sołtysi sołectw: Rogów - Halina Zbroja, Bluszczowa - Irena Pielka, Bełsznicy - Katarzyna Koczwara oraz Turzy Śląskiej - Joachim Nielaba odebrali dyplom oraz puchar za sukces rogowskiej strony internetowej.

Więcej o konkursie: gorzyce.pl/news/1407/piekna-wies-wojewodztwa-slaskiego-sukces-strony-wwwrogowpl.html

drukuj
powrót  Strona główna  do góry
zamknij
Istotna informacja: ta strona wykorzystuje pliki cookies

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.
FB