Dziś jest  24.03.2019   zegar 01:22   Imieniny: Marka, Gabriela
Logowanie/rejestracjaBaza firmTablica ogłoszeńGalerie zdjęć
Nagłówek strony
Jesteś tutaj: strona główna / Aktualności
Kontrast Rozmiar tekstu A-AA+
epuap  sekap  BIP  Wersja czeska  Wersja niemiecka  Wersja angielska 
Aktualności
OTWP - Młodzież zapobiega pożarom
03.04.2018
6 kwietnia w Sali Remizy OSP w Rogowie odbędą się eliminacje szczebla powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, w których brać będą również udział przedstawiciele naszej Gminy wyłonieni w etapie gminnym turnieju, który odbył się 23 marca w gorzyckim Gminnym Centrum Kultury.

 

Zwycięzcami etapu gminnego i jednocześnie przedstawicielami naszej gminy zostali:
Wiktoria Musiolik i Aleksandra Rymań z grupy wiekowej szkoły podstawowe klasy 1 -6,
oraz Łukasz Klon i Emilia Polnik z grupy wiekowej szkoły podstawowe klasy 7 – 8 i gimnazja. Gratulujemy zwycięzcom i jednocześnie życzymy kolejnych wygranych.
Z radością informujemy również, że w etapie wojewódzkim konkursu plastycznego prace dzieci naszej gminy zajęły jedne z najwyższych lokat. I tak w grupie wiekowej przedszkola, praca Anny Bugla zajęła drugie miejsce, w grupie wiekowej szkoły podstawowe klasy 1 – 3, praca Kamili Glenc zajęła drugie miejsce, zaś w grupie wiekowej szkoły podstawowe klasy starsze praca Zuzanny Szymiczek zajęła pierwsze miejsce. Serdecznie gratulujemy.
O wynikach rozgrywek powiatowych OTWP poinformujemy osobnym komunikatem, do tego też czasu postaramy się wyznaczyć czas i miejsce uhonorowania zwycięzców nagrodami rzeczowymi i okolicznościowymi dyplomami.

drukuj
powrót  Strona główna  do góry
zamknij
Istotna informacja: ta strona wykorzystuje pliki cookies

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.
FB