Dziś jest  27.05.2019   zegar 13:00   Imieniny: Augustyna, Juliana, Jana
Logowanie/rejestracjaBaza firmTablica ogłoszeńGalerie zdjęć
Nagłówek strony
Jesteś tutaj: strona główna / Aktualności
Kontrast Rozmiar tekstu A-AA+
epuap  sekap  BIP  Wersja czeska  Wersja niemiecka  Wersja angielska 
Aktualności
WYNIKI XVI KONKURS ZBIÓRKI MAKULATURY
25.05.2018
Z przyjemnością informujemy, że zakończona została XVI edycja konkursu zbiórki makulatury. W roku szkolnym 2017/2018 w szkołach podstawowych naszej gminy zebrano 15,4 ton makulatury.

 

 

W konkursie wzięły udział następujące szkoły:

- Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Bluszczowie;

- Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Gorzyczkach;

- Szkoła Podstawowa w Rogowie.

Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostały:

- grupa z liczbą uczniów do 19:

I miejsce - klasa V Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Bluszczowie,

II miejsce - klasa IV C Szkoła Podstawowa w Rogowie,

III miejsce - klasa III B Szkoła Podstawowa w Rogowie.

- grupa z liczbą uczniów od 20:

I miejsce - klasa V Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Gorzyczkach,

II miejsce - klasa V A Szkoła Podstawowa w Rogowie,

III miejsce - klasa V B Szkoła Podstawowa w Rogowie.

Zwycięskie klasy otrzymają nagrody finansowe z przeznaczeniem na dofinansowanie wycieczek, ognisk, biwaków, festynów, wyjazdów np. do kina, aquaparku itp. a firma „EKOLAND” Mariola Studnic z siedzibą w Zabełkowie przy ul. Długiej 19 dokonująca odbioru makulatury zagwarantowała zwycięzcom trzech pierwszych miejsc bon godziny gry w kręgle w kręgielni RETRO w Zabełkowie. Ponadto firma "EKOLAND", postanowiła przekazać nagrody pieniężne dla szkół, które zebrały największą ilość makulatury. Nagrody przyznano następującym szkołom:

- I miejsce - Szkoła Podstawowa w Rogowie;

- II miejsce - Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Gorzyczkach;

- III miejsce - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Bluszczowie.

Firmie „EKOLAND” bardzo dziękujemy za zaangażowanie w działania edukacyjne prowadzone na terenie Gminy Gorzyce w zakresie zbiórki makulatury. Wszystkim uczestniczącym w konkursie również dziękujemy za współpracę oraz zaangażowanie w prowadzoną akcję. Mamy nadzieję, że zbiórka makulatury będzie się cieszyć dalszym zainteresowaniem, a w kolejnej edycji udział wezmą wszystkie szkoły z terenu naszej gminy.

Z przyjemnością informujemy, iż zakończona została XVI edycja konkursu zbiórki makulatury. W roku szkolnym 2017/2018 w szkołach podstawowych naszej gminy zebrano 15,4 ton makulatury.

W konkursie wzięły udział następujące szkoły:

- Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Bluszczowie;

- Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Gorzyczkach;

- Szkoła Podstawowa w Rogowie.

Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostały:

- grupa z liczbą uczniów do 19:

I miejsce - klasa V Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Bluszczowie,

II miejsce - klasa IV C Szkoła Podstawowa w Rogowie,

III miejsce - klasa III B Szkoła Podstawowa w Rogowie.

- grupa z liczbą uczniów od 20:

I miejsce - klasa V Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Gorzyczkach,

II miejsce - klasa V A Szkoła Podstawowa w Rogowie,

III miejsce - klasa V B Szkoła Podstawowa w Rogowie.

Zwycięskie klasy otrzymają nagrody finansowe z przeznaczeniem na dofinansowanie wycieczek, ognisk, biwaków, festynów, wyjazdów np. do kina, aquaparku itp. a firma „EKOLAND” Mariola Studnic z siedzibą w Zabełkowie przy ul. Długiej 19 dokonująca odbioru makulatury zagwarantowała zwycięzcom trzech pierwszych miejsc bon godziny gry w kręgle w kręgielni RETRO w Zabełkowie. Ponadto firma "EKOLAND", postanowiła przekazać nagrody pieniężne dla szkół, które zebrały największą ilość makulatury. Nagrody przyznano następującym szkołom:

- I miejsce - Szkoła Podstawowa w Rogowie;

- II miejsce - Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Gorzyczkach;

- III miejsce - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Bluszczowie.

Firmie „EKOLAND” bardzo dziękujemy za zaangażowanie w działania edukacyjne prowadzone na terenie Gminy Gorzyce w zakresie zbiórki makulatury. Wszystkim uczestniczącym w konkursie również dziękujemy za współpracę oraz zaangażowanie w prowadzoną akcję. Mamy nadzieję, że zbiórka makulatury będzie się cieszyć dalszym zainteresowaniem, a w kolejnej edycji udział wezmą wszystkie szkoły z terenu naszej gminy.

drukuj
powrót  Strona główna  do góry
zamknij
Istotna informacja: ta strona wykorzystuje pliki cookies

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.
FB