Dziś jest  23.05.2019   zegar 09:13   Imieniny: Iwony, Dezyderiusza
Logowanie/rejestracjaBaza firmTablica ogłoszeńGalerie zdjęć
Nagłówek strony
Jesteś tutaj: strona główna / Aktualności
Kontrast Rozmiar tekstu A-AA+
epuap  sekap  BIP  Wersja czeska  Wersja niemiecka  Wersja angielska 
Aktualności
Sprostowanie do artykułu w gazecie "U Nas"
06.03.2019
W związku z licznymi błędami w artykule opublikowanym w marcowym numerze gazety "U Nas" pt. "Nowi Sołtysi i składy Rad Sołeckich w Gminie Gorzyce" serdecznie przepraszamy wszystkich, których nazwiska zostały błędnie podane w w/w artykule.

Artykuł w poprawionej wersji publikujemy poniżej. Ponadto uzupełniamy dane o składy Rad Sołeckich wybrane po wydaniu numeru marcowego.
Kompletne dane (uzupełnione o sołectwo Kolonia Fryderyk, w którym zebranie odbędzie się w dniu 11 marca br.) opublikowane zostaną w numerze kwietniowym miesięcznika „U nas”.

                                                                          Redakcja miesięcznika „U nas”

___________________________________________________________________

Sołtysi i Rady Sołeckie w Gminie Gorzyce wybrani na kadencję 2019 - 2023
 

  • Bełsznica

Sołtys – Eugeniusz Katryniok
Rada Sołecka – J. Kuczaty, I. Myśliwiec, A. Chłapek, T. Salamon, I. Fojcik, M. Poloczek, P. Kuczaty, D. Margiciok, Ł. Przybyła
 

  • Bluszczów

Sołtys – Irena Pielka
Rada Sołecka – M. Kubica, J. Kubica, A. Smyczek, S. Smyczek, B. Zuch, A. Skupień, I. Janeta,  Cz. Gorzolnik, A. Zaczyk
 

  • Czyżowice

Sołtys – Daniel Kurasz
Rada Sołecka – G. Student, J. Cichy, T. Bura, P. Jurczyk, Ł. Cnota, R. Rzeczkowska, D. Dzierżęga, Sz. Kamczyk, I. Pabyś
 

  • Gorzyce

Sołtys – Ewald Błaszczok
Rada Sołecka – R. Grzegoszczyk, A. Adamczyk, B. Paloc, K. Paloc, I. Granieczny, S. Sanecznik, M. Wójcik, B. Jordan, A. Nowak
 

  • Gorzyczki

Sołtys – Henryk Grzegoszczyk
Rada Sołecka – Z. Benauer, J. Zientek, Cz. Krótki, A. Rebizak, G. Krzystała, S. Chromik, M. Grzybek, F. Parzych, S. Jurzyca

 

 

  • Odra

Sołtys – Andrzej Szewieczek
Rada Sołecka – J. Szweda, K. Tomala, A. Herman, M. Parma, I. Szewieczek, M. Zychma, M. Zychma, J. Marciniak, L. Juzek
 

  • Olza

Sołtys – Józef Sosnecki
Rada Sołecka – G. Płaczek, L. Gajda, M. Hojka, J. Honisz, J. Lipka, M. Kuczera, B. Krótki, J. Wacławczyk
 

  • Osiny

Sołtys – Henryk Tomala
Rada Sołecka – I. Biela, A. Michel, J. Zegartowski, M. Budnik, B. Lemańska, M. Zimoń
 

  • Rogów

Sołtys – Henryk Matuszek
Rada Sołecka – T. Kühn, F. Glenc, J. Glenc, A. Połednik, S. Jęczmionka, H. Duda, K. Matuszek,    M. Jokel, T. Szymura
 

  • Turza Śl.

Sołtys – Joachim Nielaba
Rada Sołecka – S. Adamczyk, Z. Adamczyk., W. Szewczyk, I. Wajsman, D. Styrnol, U. Lenczyk, I. Blanik, T. Turek, H. Kaleta
 

  • Uchylsko

Sołtys – Anna Kaczmarczyk
Rada Sołecka – D. Burkiewicz – Dzumyk, M. Kuś, S. Mandrysz, S. Mikołajczyk, H. Polnik, R. Polnik, M. Warzeszka

drukuj
powrót  Strona główna  do góry
zamknij
Istotna informacja: ta strona wykorzystuje pliki cookies

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej o polityce plików cookies.
FB